Телефоны:
+38 (044) 333484-48-04,
+38 (050) 333344-53-80
 

Та-Одесса - отдых в Одессе

Туризм и отдых в Одессе

 
 
Где купить | Новости | Курорты | Отдых | Информация | Личный кабинет
 
 
 

Выставки в Одессе


Дата Название Где проходит
с 23 июня по 27 июня Выстовочный зал
Виставка «Сирень» (до 165-річчя з дня народження К. К. Костанді) У 2017 р. виповнюється 165 років від дня народження Киріака Костянтиновича Костанді (1852-1921). Внесок К. К. Костанді в образотворче мистецтво багатогранний. Після закінчення Одеської малювальної школи (1874) і Академії мистецтв в у Санкт-Петербурзі (1882) К. К. Костанді було запрошено викладачем до Одеської малювальної школи, де він працював до кінця життя. У 1890 р. Киріак Костянтинович став одним із членів – засновників Товариства південноукраїнських художників, а з 1902 р. – незмінним головою об’єднання. У 1907 р. одержав звання Академіка живопису. У 1916 р., за ініціативою Одеського товариства витончених мистецтв та Товариства південноукраїнських художників, його було призначено директором Міського музею витончених мистецтв (нині – Одеський художній музей). К. К. Костанді у своїх творах оспівував витончену і ліричну красу одеського пейзажу. Він неодноразово зображував передмістя Одеси з буйно квітучими кущами бузку. Освітлені сонцем, гілки бузку на його полотнах й до цього часу дарують відчуття тепла та аромату весни, що остаточно вступила у свої права. На виставці «Сирень», яка експонується з 7 по 27 червня 2017 р. у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею, представлені роботи викладачів та студентів художніх спеціальностей учбових установ м. Одеси – активних учасників фестивалю «Сирень – 2017» (27.04.2017, м. Одеса, вул. Пастера, 46), а також роботи одеських художників, виконаних під час пленера (керівник С. Брайко). Бузок – це символ пробудження весни, перетворення природи, постав в усьому своєму різноманітті в натюрмортах і пейзажах учасників проекту. Виставка «Сирень» – своєрідна данина пам’яті Вчителя, який виховав плеяду одеських художників, які внесли значний внесок до культурної спадщини краю. Відкриття виставки «Сирень» відбудеться: 7 червня 2017 р., о 15.00, за адресою: вул. Ланжеронівська, 24-а, Виставкова зала (відділ Одеського історико-краєзнавчого музею). Експонування виставки: з 7 по 27 червня 2017 р., щоденно, з 10.00 до 17.00, вихідні дні – четвер, п’ятниця. Тел. для довідок: 726-26-08; 722-48-67.

Выстовочный зал, ул. Спиридоновская, 18/24

Телефон:

(048) 787-66-44
(050) 650-80-19
с 23 июня по 25 июня Музей личных коллекций им. А. В. Блещунова
Выставка графики и живописи Же Селезневой «Shadowtalk» посвящена миру теней и Тени в контексте философии Юнга: сегмента личности, отвечающего за скрытое, подсознательное, не проявленное. На выставке представлены около 20 графических и 10 живописных работ, а также отпечатанные на машинке стихи и тексты. Художница работает на стыке экспрессионизма и сюрреализма, отмечается влияние Эдварда Мунка, Эгона Шиле, Кёте Кёльвиц, японских графиков. Основные материалы — бумага, тушь. На открытии гостей ждет перформанс «Ankoku Butoh» при участии Театра танца буто «Ouroboros». Он основан на эстетике телесности, искажения, замедления и его философия плотно перекликается с настроением картин художницы — что и послужило импульсом для проведения такого эксперимента.

Режим работы: 10:00-18:00
Музей личных коллекций им. А. В. Блещунова, ул. Польская, 19

Телефон:
(048) 722-10-81
с 23 июня по 24 июня Выстовочный зал
На честь Днів Європи в Україні та Всесвітнього дня міст-побратимів, Одеський історико-краєзнавчий музей пропонує здійснити прогулянку європейськими містами очима українського фотохудожника. Цього разу до вашої уваги роботи одеської фотохудожниці, громадського діяча, слухачки недільної грузинської школи в Одесі, Лілії Гричулевич, виконані в різних країнах і містах під час туристичних і ділових поїздок по Європі. Завдяки таким виставкам ми нагадуємо, що Одеса підтримує гуманітарні та економічні зв'язки з 16 містами-побратимами та партнерські відносини з 14 містами Європи, із позиції поваги і приязні. А членство в різних європейських і міжнародних структурах, таких, як «Всесвітня федерація поріднених міст (1957), Асамблея Європейських регіонів (1992), Асоціація «Євроміста» (2006), відкриває широкі перспективи для встановлення нових ділових і культурних зв'язків, для розвитку профільного і інформаційного туризму. Це обмін делегаціями, туристичними групами, спортивними командами, участь в симпозіумах і конференціях, художні та музейні виставки, кіно і фотофестивалі, гастролі музичних і театральних колективів. Стали традиційними Дні Європи і Тижнi поріднених міст в Одесі. Відкриття виставки «Європейська рапсодія»: 24 травня 2017 р., о 13.00, за адресою: вул. Гаванна, 4, Одеський історико-краєзнавчий музей. Експонування виставки: з 24 травня по 24 липня 2017 р. щоденно, з 10.00 до 17.30, вихідний день – п’ятниця. Телефон для довідок: (048) 726-26-08, 722-84-90.

Выстовочный зал, ул. Спиридоновская, 18/24

Телефон:

(048) 787-66-44
(050) 650-80-19
с 23 июня по 25 июня Галерея «Aurum»
Мы рады, что выставка творческих произведений студентов художественного училища им.М.Б. Грекова под названием «АБСТРАКЦИОНИЗМ» открылась в центре современного искусства «AURUM». Это продолжение выставки абстрактных работ, которая состоялась в стенах самого художественного училища ровно месяц назад и имела весьма положительный резонанс. Поэтому мы решили продолжить эксперимент и перенести выставку в пространство галереи. Центр современного искусства «AURUM» является уже известным брендом и для начинающих авторов выставиться в этом культурном пространстве - весьма престижная акция. Надеемся, что выставка «АБСТРАКЦИОНИЗМ» вызовет интерес у зрителей, так как организована впервые за всю 150-летнюю историю художественного училища. Абстрактное искусство появилось в самом начале ХХ века и, модифицируясь, прошло через всё столетие, как одно из важнейших течений мировой арт сцены. Оно повлияло на развитие новых идей и концепций, явилось продолжением пластических поисков многих известных художников планеты. За это время, пройдя разные стадии своего развития, абстракционизм стал, в известном смысле, традиционным видом искусства. Как ни какое другое направление искусства, абстракционизм способствует развитию у студентов композиционного и творческого мышления. Так как здесь нет конкретного предмета изображения, они вынуждены оперировать «чистой» формой, создавать не иллюзорную, а некую новую реальность, новое пространство с помощью только художественных средств. Задача преподавателей ОХУ им. М.Б. Грекова расширить кругозор студентов, их понимание задач и целей искусства, показать всё его разнообразие, уменьшить лакуну, образовавшуюся между обучением и живым течением современного искусства ХХІ века. В целом работа над выставкой, кураторами которой выступили маститые художники-педагоги училища И.Ю. Варешкин и С.П. Папроцкий, стала для ребят очень полезным опытом, который пригодится в дальнейшей непростой творческой жизни.

Режим работы: 12:00 - 20:00
Галерея «Aurum», ул. Торговая, 2

Телефон:
с 23 июня по 23 июня Степова Україна
Виставка робіт Народного майстра Луганщини Леоніди Ткаченко «З народних джерел» (українські писанки та вишиті рушники) Ми – українці, досить багаті своєю традиційною культурою, зокрема вишивкою і писанкарством. Наші предки, наносячи певну вишивку на одяг, ритуальні тканини, або знаки і символи на писанку, намагалися привабити для гармонійного існування, світлих, тобто добрих духів і відвернути злі, або темні сили з руйнівною енергетикою. При цьому у вишивці існувало багато орнаментів, які враховували стать і вік людини, певні ритуали, пов`язані з народженням, одруженням, смертю та багатьма іншими поворотними моментами в житті людини. Писанки святили і тримали під образами до наступного Великодня, щоб оберігали хату і приносили благополуччя, як засіб від грому, вмивалися водою, куди клали «крашенку», щоб бути здоровими. Писанками з відповідними знаками відганяли деякі хвороби і лихі сили. Яйце, розписане навмання, називали уже не «писанкою», а – «мазанкою». Вишивка і писанка, носили ритуальний, обрядовий, магічний характер, були з давніх давен символами Батьківщини, сили, оберегами на нашій землі. З такими роботами – оберегами нас знайомить Народний майстер Луганщини Леоніда Іллівна Ткаченко. Ось уже 3 роки із родиною вона живе в селищі Авангард. Не дивлячись на те, що через війну вона була вимушена полишити рідний дім, завдяки своєму життєлюбству, вмінню бачити в людях позитив, залишається такою ж щедрою та активною людиною, продовжує займатися улюбленою справою, готова ділитися своїми знаннями, давати уроки майстерності. Леоніда Іллівна народилася на Хмельниччині, там же закінчила педагогічне училище. Перші уроки писанкарства отримала від своєї бабусі. Ідея займатися писанкарством професійно прийшла від майстрині – сусідки, колеги по роботі, Заслуженого майстра декоративно – прикладного мистецтва України Коновал Тетяни Олексіївни. І ось уже 12 років майстриня займається народними ремеслами – вишиває рушники, складає із соломи візерунки, робить писанки, які вражають своїм колоритом, майстерністю та неповторністю, ділиться секретами старослов`янського розпису яєць. Леоніда Іллівна – учасник багатьох виставок різного рівня, проводить майстер-класи для аудиторій різної вікової категорії. За її власної ініціативи були проведені заняття з виготовлення писанок у недільній церковній школі селища Авангард та для жителів с. Великий Дальник. У 2016 р. Леоніда Іллівна стала членом Одеського клубу «Місто майстрів». За словами майстрині, у суспільстві інтерес до народної творчості помітно виріс, причому, є бажаючі не лише придбати вишиті рушники, вишиванки, писанки, а й самим навчитися тому, як їх створювати. В планах на майбутнє – повернутися додому, в рідний Луганськ, і продовжити творчість в Луганському обласному ізоклубі «Лівша». В рамках відкриття виставки відбудеться ознайомлення з технікою виготовлення писанки. Адреса: вул. Ланжеронівська 24-а, Музей «Степова Україна» (відділ Одеського історико-краєзнавчого музею) Експонування виставки: з 29 березня по 23 червня 2017 р. Тел. для довідок: 49-69-31; 726-26-08.

Режим работы: 10.00 – 17.00, выходной: Четверг, Пятница
Степова Україна, ул. Ланжероновская, 24-а

Телефон:

722-48- 67
с 1 июля по 2 июля Черноморье
Вы еще не знаете как провести выходные? Сходите вместе с семьей или друзьями на международную выставку кошек, которая будет проходить в Одессе в фойе Стадиона Черноморец 1 и 2 июля. Вы получите не только эстетическое удовольствие, но и узнаете много нового о самых красивых и грациозных «пушистиках» мира. Кстати, на выставке будет много других не менее интересных мероприятий. Организаторы обещают, что посетители (и особенно дети!) узнают много нового и интересного из жизни кошек. В рамках выставки, наряду с соревнованием между кошками на лучшего представителя выставки пройдет розыгрыш Кубка Черного моря. За призы от кормовых компаний будут бороться порядка 200 конкурсантов из разных стран мира. Оценивать красоту животных и соответствие стандарту породы буду специалисты, судьи FIFe международной категории: Чарльз Спайкер из Голландии, Линда Кныева из Чехии, Катерина Ованесян из Украины и Мартин Кабина из Чехии. Выставку может посетить любой желающий – с 10.00 до 18.00. “Best in Show” лучших представителей кошачьего племени будет проходить 1 и 2 июля с 17.00 до 18.00. 1 июля: Специальное шоу кошек породы Британские короткошерстные и длинношерстные. 2 июля: Специальное шоу кошек породы Мейн кун и розыгрыш «Кубка Черного моря» среди победителей 2-х дней выставки. Если у вас еще нет домашнего питомца, но вы о нем мечтаете, инициативная группа помощи животным «Кот и Пес» представит стенд с фотографиями животных, которые и ищут хозяев. Не волнуйтесь, все животные стерилизованы и привиты. К тому же, котенка или щенка вам отдадут бесплатно. В течение всей выставки будут работать представители различных кормовых компаний и зоотоваров с большим выбором товаров для кошек, собак, грызунов и птиц. В рамках выставки будут представлены экспозиции породистых морских свинок, декоративных селекционных узумбарских фиалок и гигантских африканских улиток размером с ладонь.

Черноморье, пл. Независимости, 1

Телефон:


Информация
Достопримечательности Одессы
История города
Пересечение границы, таможня, визы
Расписание транспорта
Справочные телефоны
Афиша
Выставки
Календарь событий
Погода
Карты

Реклама на сайте
 
 
 
 
  На главную | Фотогалерея | Новости | Погода | Курорты | Отдых и лечение | Досуг | Информация | Достопримечательности | Недвижимость | Контакты | Реклама на сайте | Форум


реклама на сайте
  Та Одесса - отдых и туризм в Одессе!